مزایای دستگاه فراخوان مشتری فراخوان مشتری و نوبت دهی

مزایای دستگاه فراخوان مشتری فراخوان مشتری و نوبت دهی
مزایای دستگاه فراخوان مشتری فراخوان مشتری و نوبت دهی

فراخوان مشتری و نوبت دهی چیست؟

پیجر یا فراخوان مشتری و نوبت دهی یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات برای رستوران ها مخصوصا فست فود ها که دارای تعداد مشتری بالا می باشند و یا فضایی برای پذیرایی و انتظار مهمان ندارند.

شاید برایتان پیش آمده تا در رستورانی فیش تهیه نموده و منتظر اعلام شماره فیش باشید تا غذایتان را تحویل بگیرید که در این صورت مجبور هستید در نزدیکی رستوران گوش به زنگ اعلام شماره ها باشید. اما پیجر مشتری کار را بسیار آسان می کند و مشتری را آزاد گذاشته تا هر کجا که خواست منتظر حاضر شدن غذا بماند و تا توسط رستوران ، فراخوانی گردد.

مزایای دستگاه فراخوان مشتری

دستگاه فراخوان مشتری مقرون به صرفه

دستگاه فراخوان مشتری افزایش سرعت و دقت در خدمت رسانی

دستگاه فراخوان مشتری سازماندهی و مدیریت صف مشتریان در برابر صندوق و باجه ها

دستگاه فراخوان مشتری کاهش هرج و مرج و سر و صدا به منظور افزایش آرامش در محیط برای مشتریان و کارکنان

دستگاه فراخوان مشتری اشغال فضای بسیار کم معمولا در بالای باجه

دستگاه فراخوان مشتری امکان نصب و راه اندازی آسان

به دلیل برد و آنتن دهی بالا مناسب استفاده در فضاهای بزرگ و وسیع

کاهش هزینه استخدام و نگهداری نیروی انسانی مثل گارسون

دستگاه فراخوان مشتری  پشتیبانی و خدمات پس از فروش

دستگاهفراخوان مشتری

دستگاه فراخوان مشتری مناسب برای نمایش شماره مشتری و یا مراجعه کننده و همچنین فراخوان صوتی شماره مد نظر مناسب برای مراکز فروشگاهی و خدماتی پر ازدحام می باشد که به کمک این دستگاه کیفیت خدمات دهی به مراجعین خود را بهبود ببخشد

فراخوان مشتری بیسیم بهتر است یا فراخوان سیمی؟

نسل قدیم فراخوان های صوتی غالبا به صورت سیمی بوده و این موضوع راه اندازی و نصب آن را به امری پر هزینه و زمان بر  و محدودیت هایی جهت جانمایی آن برای خریدار تبدیل می کرد. شرکت پاساجت سیستم با بهره گیری از به روزترین ماژول های وایرلس سیستم فراخوان صوتی خود را به صورت کاملا بی سیم عرضه می کند تا شما عزیزان به سادگی هرچه بیشتر سیستم فراخوان صوتی خود را راه اندازی نمایید.

فراخوان صوتی چیست؟

روش کار این سیستم بدین شکل است که فرد مراجعه کننده هنگام مراجعه شماره ای بابت خدماتی که قرار است دریافت کنند، می گیرند و شماره ها توسط این دستگاه به صورت صوتی و قابل نمایش بر روی نمایشگر سیستم به ترتیب فراخوان می شود، استفاده از این سیستم سطح رضایت مراجعین را به شدت بالا برده و خدمات رسانی را به آنها بسیار ساده تر می کند. فراخوان صوتی شرکت پاساجت سیستم با توجه به قابلیت بی سیم( وایرلس) این امکان را به شما می دهد که با سهولت هرچه بیشتر سیتم فراخوان صوتی خود را راه اندازی نمایید.

دستگاه فراخوان مشتری.

نصب دستگاهفراخوان مشتری

نصب سیستم های فراخوان صوتی پاساجت سیستم در سراسر ایران به صورت رایگان انجام می گیرد. تمام سیستم ها دارای ضمانت ۱۸ ماهه و ۵سال خدمات پس از فروش بدون قید و شرط می باشد. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.