درباره ما

دیجیتال سایت DS پلتفرم سایت ساز ویژه فروشگاهی

مجموعه DS از سال 1392 با ایجاد فروشگاه اینترنتی و ارایه مستقیم کالا از تولید کنندگان به مصرف کنندگان فعالیت خود را شروع کرد . فروشگاه هایی که با هدف ارایه مستقیم کالا رضایت مصرف کننده را در خرید به ارمغان اورد .

در کنار خدمات گذشته خود وبا توجه به نیاز امروز در باب دیجیتال شدن کسب و کارها بیش از پیش با توجه به اموزش و فرهنگسازی کسب و کارهای سنتی گامی نو در این حرفه گذاشت و در باب خدمات رفاهی بیشتر برای عموم مردم و خدمات تبلیغی برای مراکز با هدف گسترش بستری امن برای فروش و معرفی کلیه محصولات و خدمات مشاغل ، سایت های ویژه ای را بصورت مالکیت و یا اجاره ای در اختیار اصناف و کسب و کارهای نو پا با حد اقل هزینه و امکانت بروز طراحی کرد و در اختیار مشتاقان ورود به دنیای دیجیتال قرار داد .

تجربه ، کیفیت، قیمت مناسب و پشتیبانی ، چهار اصل اساسی فعالیت این مجموعه است که همواره مسیر پیشرفت این مجموعه را رقم زده‌‌ است. همواره فروشگاه اینترنتی DS درتلاش بوده است تا با حمایت و رعایت کامل قوانین مشتری مداری جهت احترام به حقوق مصرف کنندگان را تا مطلوب ترین کیفیت و بهترین خدماتی که شایسته مشترکین DS می باشد سرویس های خود را ارائه دهد.

DS پس از طی کردن مسیری پر تجربه ، توانسته است با ایجاد کسب و کارهای دیجیتال حتی برای مشاغل خانگی کمک شایانی به ایجاد مشاغل فروش مستقیم و غیر مستقیم و همینطور برای جوان پویا و با انگیزه و خانواده‌های تولید کننده و صادر کنندگان تشکیل دهد و گامی محکم به سوی آینده بردارد تا در خدمتگذاری هرچه بهتر به شما هموطنان گرانقدر پیش قدم باشد. استقبال گرم و حمایت شما، انگیزه‌‌ای مضاعف و روحیه‌ای سرشار از انرژی مثبت را جهت ادامه‌ی این راه پر فراز و نشیب برای بنیان‌گذاران DS میسر ساخته و باعث شده است که با افتخار اعلام کنیم:

"ما در فضای دیجیتال ؛ فروش را آسان کرده‌ایم "

DSطراح خدماتی جدید برای فروش بهتر